#1 10018245 12 Paź 2011 07:17 soundofcars soundofcars Poziom 10 Posty: 15 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 10018245 12 Paź 2011 07:17 jak w temacie. problem mam taki że nie mogę włączyć żeby pokazywało ukryte pliki załączam logi Załączniki: OTL.Txt (1.39 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik. Extras.Txt (40.15 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
#2 10018998 12 Paź 2011 13:09 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85165 Pomógł: 17165 Ocena: 10442 Pomocny post? (0) Post #2 10018998 12 Paź 2011 13:09 Zrob skan przy pomocy mbam oraz cureit. Nastepnie daj nowy log z OTL, tym razem NIC nie zmieniaj jak nie wiesz co robisz.