Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet goclever I101, niedziałające Wifi

20 Paź 2011 12:36 4232 6
 • Poziom 2  
  Więc tak kupiłam sobie tableta i chciałam go podłączyć do sieci przez routera wszystko pięknie ładnie wyszukało, podłączam. Internet faktycznie jest ale po 2 sekundach znika w tym samym momencie znika także na moim stacjonarnym komputerze i laptopie. Natomiast jeśli podłącze kablem do routera wszystko działa bez problemu. Dodam, że posiadam router cerberus p 6381-0 oraz to że jestem w tych sprawach zielona :)
 • Poziom 43  
  Zmień kanał nadawania na Pentagramie.
 • Poziom 43  
  Lub najpierw zainstaluj na laptopie InSSIDre-a, przeskanuj otoczenie i załącz screena (zgodnie z regulaminem ele.) zaznaczając twoja sieć z cerberusa.
 • Poziom 2  
  Mam nadzieję, że o to chodziło. Nikos to moja sieć
  tablet goclever I101, niedziałające Wifi[/img]
 • Poziom 43  
  Tutaj sprawa wygląda poprawie - masz tylko zachodzące się częstotliwości od jednej sieci na niskim poziomi więc większych zakłóceń nie powinno być ale z ta siecią wifi to rożnie bywa - zaloguj się na router i zmień kanał na 11.
  Pokaż status routera/zaktualizuj sterowniki wifi do kart sieciowych na wszystkich sprzętach + aktualizacja FW routera - to jest takie kompleksowe działanie jak zestaw antybiotyków na niezidentyfikowaną infekcje.
 • Poziom 2  
  Próbuję się zalogować ale nie idzie