logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór wzmacniacza do 300 zł: Kenwood KAF-1010, Yamaha, Pioneer?

djinsekt 01 Lis 2011 22:06 2181 8
REKLAMA
  • #1 10091082
    djinsekt
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Witajcie.Chciałbym zakupić taki oto wzmacnniacz http://allegro.pl/kenwood-kaf-1010-i1907901661.html Mam kolumny Philips Fb790.Ma służyć do nagłośnienia pokoju,oglądania filmów i czasem jakąś małą imprezkę napędzić.Miałem dotychczas Yamahę A-550 ale przez własną głupotę coś w niej upaliłem.A chciałbym kupić coś noszego i nowocześniejszego.
    Zastanawiałem się jeszcze nad jakąś inną Yamahą albo Pioneerem ale nie wiem na jakie modele zwrócić miałbym uwagę.Prosiłbym o cenne porady w sprawie zakupu i jakieś inne propozycje np w postaci linków.
    Pozdrawiam :D
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 10091126
    wariato
    Poziom 43  
    Posty: 35419
    Pomógł: 1213
    Ocena: 839
    Ten wzmacniacz ma 65W na kanał a nie jak w aukcji 80W - sprzedający wprowadza w błąd.
    Do 300zł dostaniesz jeszcze Yamahę AX-540 lub Pioneer A-447/449.
  • #3 10091147
    djinsekt
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Popatrzyłem tak na allegro i chyba w takich pieniążkach nie wyrwę tego sprzętu.Prosiłbym o jeszcze jakieś propozycje a także o komentarze odnośnie tego Kenwooda


    Link A co byście powiedzieli na taki sprzęt do moich kolumienek?
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 10109126
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    Denona PMA-320 w tych pieniądzach będzie dobrym wyborem.
  • REKLAMA
  • #5 10110560
    djinsekt
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Czekam jeszcze na inne propozycje kolegów a także na porady czym kierowac się przy wyborze.
    Pozdrawiam
  • #6 10115563
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    Kierować się można tym co mówią forumowicze, ponieważ oni się tym zajmują i wiedzą co można polecić, gdyż nie jeden sprzęt już mieli.
    Powtórzę: Denon PMA-320 i dodam PMA-360, PMA-720, Arcam Alpha 3, Harman/Kardon PM655VXI, Luxman LV-90, Marantz PM-30, PM-40, PM-50, PM-54, Onkyo A-8450, A-8650, A-8270, A-9510.
    Masz już teraz w czym wybierać.
  • REKLAMA
  • #7 10115942
    djinsekt
    Poziom 10  
    Posty: 10
    A tutaj w temacie mi polecano Pioneera A-447.Dobry to sprzęt czy szukać czegoś z tego co poleciłeś mi kolego.
    A dużo tego do wyboru za co jestem bardzo wdzięczny :)
  • #8 10116832
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    Raczej skłaniałbym się do tego co wymieniłem, ale kto pisał o A-447 niech napisze dlaczego akurat polecił ten wzmacniacz.
  • #9 10183593
    djinsekt
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Zakupiłem A-449 na alledrogo.Dziękuję serdecznie za wszelakie porady.Gra aż miło słuchać.
    Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje wzmacniacza do 300 zł, rozważając model Kenwood KAF-1010 oraz inne marki, takie jak Yamaha i Pioneer. W odpowiedziach forumowiczów zwrócono uwagę na nieścisłość w specyfikacji Kenwooda, który ma 65W na kanał, a nie 80W. Polecono również modele Yamaha AX-540, Pioneer A-447 oraz Denon PMA-320, PMA-360, PMA-720, Arcam Alpha 3, Harman/Kardon PM655VXI, Luxman LV-90, Marantz PM-30, PM-40, PM-50, PM-54, Onkyo A-8450, A-8650, A-8270, A-9510. Użytkownik zdecydował się na zakup Pioneera A-449, który spełnia jego oczekiwania.
REKLAMA