Witajcie.Chciałbym zakupić taki oto wzmacnniacz http://allegro.pl/kenwood-kaf-1010-i1907901661.html Mam kolumny Philips Fb790.Ma służyć do nagłośnienia pokoju,oglądania filmów i czasem jakąś małą imprezkę napędzić.Miałem dotychczas Yamahę A-550 ale przez własną głupotę coś w niej upaliłem.A chciałbym kupić coś noszego i nowocześniejszego.
Zastanawiałem się jeszcze nad jakąś inną Yamahą albo Pioneerem ale nie wiem na jakie modele zwrócić miałbym uwagę.Prosiłbym o cenne porady w sprawie zakupu i jakieś inne propozycje np w postaci linków.
Pozdrawiam
Zastanawiałem się jeszcze nad jakąś inną Yamahą albo Pioneerem ale nie wiem na jakie modele zwrócić miałbym uwagę.Prosiłbym o cenne porady w sprawie zakupu i jakieś inne propozycje np w postaci linków.
Pozdrawiam