logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

DSCP41 - co sądzicie na temat tego aparatu? Warto kupić?

Dzieju 06 Gru 2004 14:52 1182 1
REKLAMA
  • #1 1040662
    Dzieju
    Poziom 15  
    Posty: 204
    Pomógł: 2
    Ocena: 20
    wITAM

    A co myslicie na temat tego aparatu kolezanka chce kupic i jest w przecenie za 500zl. dsc-p41.
  • REKLAMA
  • #2 1040847
    wroblewg
    Poziom 21  
    Posty: 481
    Pomógł: 9
    Ocena: 7
    Brak zoomu, ot typowy aparat za 500 zet - miejmy nadzieje że sie nie zawiedzie, bo matryca 1/2.7" bedzie szumieć zapewne dość mocno.

    Wcześniej jakby się rozejrzała - był w MM za 555 Nikon - sporo ciekawszy od tego Sonego, ale już "wyszły" pewnie wszystkie.
REKLAMA