wITAM
A co myslicie na temat tego aparatu kolezanka chce kupic i jest w przecenie za 500zl. dsc-p41.
A co myslicie na temat tego aparatu kolezanka chce kupic i jest w przecenie za 500zl. dsc-p41.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam