Po włożeniu kasety magnetowid wciąga ją, by po chwili ją wyrzucić (nie zawsze). Przypadłość nie występuje, gdy kasetę dociśniemy palcem ( przy zdjętej obudowie ).
Jak juz powiedzieli czcigodni przedmowcy jest to napewno blad mechaniczny...i jak sadze najskuteczniejsza metoda w tym przypadki to obserwacja z jakas mocna lampka w rece czy wozek osiaga pozycje docelowa i obserwacja czujnikow....zaufaj wlasnym oczom i intelektowi pozdr. R.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.