W amplitunerze jedno z wejści optycznych przez chwilę działa ok, potem powoli sygnał zanika, przewody zamieniałem więc jest to wina wejścia. Ma może ktoś pomysł co jest powodem???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam