logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Dlaczego diody w HP Deskjet F4210 migają po włączeniu? Jak to naprawić?

pawel1992xxx 20 Lis 2011 10:59 5811 5
REKLAMA
  • #1 10159642
    pawel1992xxx
    Poziom 11  
    Posty: 48
    Pomógł: 3
    Ocena: 6
    Witam!
    Mam problem z drukarka HP Deskjet F4210. A mianowicie po włączeniu drukarki wszystkie diody migają i nic nie można zrobić. Próbowałem wydrukować autotest ale też się nie dało. Proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 10161708
    konmaj
    Spec od drukarek
    Posty: 3775
    Pomógł: 370
    Ocena: 496
    Podejrzewam awarię płyty głównej, ale najpierw spróbuj uruchomić urządzenie po wyjęciu tuszy.
  • REKLAMA
  • #3 10164097
    endriuf
    Spec od drukarek
    Posty: 6090
    Pomógł: 620
    Ocena: 1529
    Może też być uszkodzona karetka lub listwa skanująca.
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • REKLAMA
  • #4 10168698
    pawel1992xxx
    Poziom 11  
    Posty: 48
    Pomógł: 3
    Ocena: 6
    Witam po raz kolejny!
    Gdy wyjmuje tylko czarny tusz z drukarki problem migajacych diod ustepuje. Moge tez skanowac obrazy. Czy to jest wina czarnego kadridza? Czy moze tak jak napisal endriuf czyli karetka lub listwa?
  • REKLAMA
  • #5 10168727
    Stan-S11
    Poziom 31  
    Posty: 1278
    Pomógł: 141
    Ocena: 310
    W pierwszej kolejności podmień czarny wkład drukujący na sprawny elektronicznie ( dla testów może być bez tuszu ). Jesli się okaże że nadal występuje ten sam problem to wówczas należy zająć się karetką.
  • #6 10218501
    pawel1992xxx
    Poziom 11  
    Posty: 48
    Pomógł: 3
    Ocena: 6
    Wymiana czarnego kadridza pomogla. Dziekuje wszystkim za pomoc
REKLAMA