Witam!
Mam problem z drukarka HP Deskjet F4210. A mianowicie po włączeniu drukarki wszystkie diody migają i nic nie można zrobić. Próbowałem wydrukować autotest ale też się nie dało. Proszę o pomoc
Mam problem z drukarka HP Deskjet F4210. A mianowicie po włączeniu drukarki wszystkie diody migają i nic nie można zrobić. Próbowałem wydrukować autotest ale też się nie dało. Proszę o pomoc