Witam
Ostatnio podczas porządków natknąłem się na mój stary router (tp-link TL-WR340GD), który jakiś czas temu padł podczas wgrywania nowego oprogramowania z powodu braku prądu. Po podłączeniu go do prądu świecą wszystkie diody oprócz SYS i WLAN. Pomyślałem sobie, że warto byłoby go uratować jeśli by się dało. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak go przywrócić do pełnej sprawności byłbym wdzięczny.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Ostatnio podczas porządków natknąłem się na mój stary router (tp-link TL-WR340GD), który jakiś czas temu padł podczas wgrywania nowego oprogramowania z powodu braku prądu. Po podłączeniu go do prądu świecą wszystkie diody oprócz SYS i WLAN. Pomyślałem sobie, że warto byłoby go uratować jeśli by się dało. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak go przywrócić do pełnej sprawności byłbym wdzięczny.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.