Witam,
Przy próbie uruchomienia suszarki pojawia się komunikat FE.
Pierwsze pytanie - co ten kod oznacza?
W innym wątku, co prawda dla zmywarki, ale z tym samym błędem, pojawiła się sugestia, żeby uruchomić program testowy.
Proszę o informację, jak uruchomić tak program w przypadku mojej suszarki.
Pozdrawiam.
Przy próbie uruchomienia suszarki pojawia się komunikat FE.
Pierwsze pytanie - co ten kod oznacza?
W innym wątku, co prawda dla zmywarki, ale z tym samym błędem, pojawiła się sugestia, żeby uruchomić program testowy.
Proszę o informację, jak uruchomić tak program w przypadku mojej suszarki.
Pozdrawiam.