Witam.
Nie jestem specem od pralek (to moja pierwsza naprawa) ale cóż - życie
Mam problem z pralką BOSCH WOB 1600. Grzałka jest sprawna (mierzyłem, swoją drogą ona jest sterowana zerem a nie fazą???). Natomiast termostat regulowany gałką włącza grzałkę tylko w zakresie 70 - 90 stopni, czyli nastawiając na 60 mamy zimną wodę. Poza tym posiada ona jeszcze dodatkowy termostat stały, który jednak moim zdanem jest sprawny, bo jest włączony w szereg z grzałką, a skoro ona grzeje... Wydaje mnie się że to może być kwestia wymiany tego termostatu regulowanego - czy tak? Gdzie go można dostać w okolich Poznania?
pozdrawiam
Nie jestem specem od pralek (to moja pierwsza naprawa) ale cóż - życie
Mam problem z pralką BOSCH WOB 1600. Grzałka jest sprawna (mierzyłem, swoją drogą ona jest sterowana zerem a nie fazą???). Natomiast termostat regulowany gałką włącza grzałkę tylko w zakresie 70 - 90 stopni, czyli nastawiając na 60 mamy zimną wodę. Poza tym posiada ona jeszcze dodatkowy termostat stały, który jednak moim zdanem jest sprawny, bo jest włączony w szereg z grzałką, a skoro ona grzeje... Wydaje mnie się że to może być kwestia wymiany tego termostatu regulowanego - czy tak? Gdzie go można dostać w okolich Poznania?
pozdrawiam