Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Go Clever I70 - Bootloop po twardym resecie

PARCINM 05 Gru 2011 01:18 9329 9
  • #1 05 Gru 2011 01:18
    PARCINM
    Poziom 2  

Witam

W trakcie instalacji aplikacji tablet przestał odpowiadać. Po wciśnięciu resetu jest tylko logo android i dalej się nie uruchamia. Nie wiem jak zrobić factory reset. Jedyna opcja na starcie to recovery z karty sd, jednak nigdzie nie mogę znaleźć źródła skąd mógłbym recovery pobrać. Google nie jest zbyt pomocne jeśli chodzi o ten sprzęt. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

-1 9
  • #3 08 Gru 2011 00:55
    PARCINM
    Poziom 2  

leonov napisał:
    Jeżeli nie ma w instrukcji to pozostaje zapytać u źródła może coś doradzą.

Doradzili mi odesłanie tabletu do serwisu - czas naprawy do 21 dni.

Problem został już rozwiązany :D Opłaciło się spędzenie kilku godzin na google. Okazało się, że Tab I70 to dokładny bliźniak SYTABEX7-2. Instrukcja jak przygotować sd recovery znajduje się TUTAJ
    Logo startowe jest Sylvania zamiast Go Clever i są różnice w fabrycznie zainstalowanych aplikacjach, jednak jest to ta sama wersja androida - DG 2.2.

0
  • #4 15 Gru 2011 22:06
    patryk177049
    Poziom 2  

Witam mam taki sam problem i link mi nie działa chociaż nie wiem czy u wszystkich on czasem nie działa.

I miło by było jak by ktoś mnie poratował takim linkiem jak naprawić coś takiego.

Było by to strasznie pomocne dla mnie :)

Proszę o pomoc i Pozdrawiam. :|

0
  • #5 15 Gru 2011 22:21
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

patryk177049 napisał:
    Witam mam taki sam problem i link mi nie działa chociaż nie wiem czy u wszystkich on czasem nie działa.

Już działa.

0
  • #6 17 Gru 2011 21:46
    patryk177049
    Poziom 2  

Ehhh... i tak nie mogę sobie poradzić ;((

Bardzo proszę kogoś kto sobie z tym poradził o jakiś poradnik jak to zrobić :|

0
  • #7 19 Gru 2011 10:35
    tajpan7
    Poziom 2  

Witam,

Zakupiłem właśnie owy tablet z przeznaczeniem na prezent świąteczny i niestety klapa Urządzenie nowe wyciągnięte z pudełka, naładowane i włączone, uruchamia się do momentu próby kalibracji ekranu i niestety nie można tej kalibracji przeprowadzić i w żaden sposób tego ekranu ominąć. Próbowałem z 1000 razy różnie klikać (lekko zmieniając pozycję) i używać rysika, niestety nic nie pomaga. Hard reset też nic nie daje.

Może ktoś z Was miał podobną sytuację lub wie jak można sobie z tym poradzić?

Dzięki.

0
  • #8 26 Gru 2011 11:40
    Olka123
    Poziom 9  

Witam
    Kalibrację trzeba przeprowadzić idealnie w krzyżyki , inaczej będzie trwała w nieskończoność ;)
    Pozdrawiam i życzę Wesołych Świat :)

0