Witam.
Wczytuję macierz, lecz jej elementy wyświetla mi w pionie.
I moje pytanie czy da się wyświetlić elementy tablicy w sposób:
np:
4 5 6 7 8
7 6 5 4 3
Poniżej źródło oraz wynik mojego programu:
Wczytuję macierz, lecz jej elementy wyświetla mi w pionie.
I moje pytanie czy da się wyświetlić elementy tablicy w sposób:
np:
4 5 6 7 8
7 6 5 4 3
Poniżej źródło oraz wynik mojego programu:
Cytat:#include <stdio.h>
#include <math.h>
int main()
{
int tab[9][9],i,j,n,m;
printf("Podaj liczbe wieszy n. i liczbe kolumn m.\n");
printf("n= ");
scanf("%d",&n);
printf("m= ");
scanf("%d",&m);
printf("\n\n");
for(i=0;i<n;i++)
{
for(j=0;j<m;j++)
{scanf("%d",&tab[i][j]);
}
printf("\n"); // oddziela mi wiersze
}
getch();
}