Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RICOH MP 4000 i drukowanie w dupleksie

RICOMAN 28 Dec 2011 21:08 1148 3
    RICOMAN
    Level 12  
    Witam Kolegów!

Klient posiada specjalistyczny program klasy ERP w którym niestety istnieje jeden uniwersalny (czytaj beznadziejny i bez żadnych opcji) sterownik z którego musi korzystać również i maszynka MP 4000.
    Ponieważ w sterowniku nie ma opcji włączenia druku dwustronnego czy można ustawić domyślnie (na stałe) w kserokopiarce tą funkcję tak aby nie ważne jaki dokument i jakiej wielkości drukowany był dwustronnie?

Niestety nie mam w tej chwili takiego urządzenia i nie mogę sprawdzić tego empirycznie więc wszelkie podpowiedzi byłyby mile widziane :)

pozdrawiam
    RICOMAN
    Level 12  
    no to już zrobiłem w pierwszej kolejności ale niestety kserokopiarka mimo włączenia na stałe dupleksu, jak dostaje polecenie drukowania 2 kartek to i tak puszcza je pojedynczo :(
    huberto233
    Level 26  
    Chyba jakby to bylo takie proste to nie trzeba byloby sie bawic w sterowniku.

Skoro taki specjalistyczny program to powinna byc mozliwosc konfiguracji innego sterownika , zwrocilbym sie rczej z zapytaniem do tych wspierajacych ten soft jak dodac sterowniki do innych urzadzen.

Watpliwa sprawa z drukowaniem wszystkiego w duplexie bez sterownika,

Pozdr