czy ktoś mógły pomóc znaleźć schemat
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsiepan napisał:macie moze namiary gdzie moge kupic taki moduł sterownika do takiej pralki ardo ? Pralka mi wariuje - pala się na niej sciezki od strony złacza tuż przy przekazniku. Jednoczesnie zasysa wode i ja wypompowuje - masakra.
pozdrowienia
janjk napisał:Schemat ARDO A1000 jest tu
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic141824.html#166512