Witam, niedawno kupiłem sobie TV LED firmy LG 37'', model chyba nie ważny - posiada SMART TV. Otóż mój problem polega na tym, że nie mogę w fabrycznej przeglądarce odtwarzać treści adobe flash, czyli np. filmików na YT czy na cda.pl. Dostaję komunikat o starej wersji oprogramowania flash, gdy chcę ją zaktualizować z oficjalnej strony adobe - nic się nie dzieje, żaden plik nie chce się zapisać.
Są jakieś sposoby na instalacje tego oprogramowania, lub może da rade w tym TV zainstalować Androida?
Są jakieś sposoby na instalacje tego oprogramowania, lub może da rade w tym TV zainstalować Androida?