Witam
Mam stworzony obraz dysku programem Acronis. Plik ten ma rozszerzenie .tib i ma aż 50GB. Niestety potrzebuję z niego tylko jeden plik a odtwarzać całej partycji nie potrzebuję. Czy do Acronisa istnieje coś takiego jak Ghoust Explorer, dzięki któremu możemy podejrzeć co jest w archiwum i nawet wypakować potrzebne nam pliki.
Czekam na jakiekolwiek sugestie jak ugryźć ten problem.
Mam stworzony obraz dysku programem Acronis. Plik ten ma rozszerzenie .tib i ma aż 50GB. Niestety potrzebuję z niego tylko jeden plik a odtwarzać całej partycji nie potrzebuję. Czy do Acronisa istnieje coś takiego jak Ghoust Explorer, dzięki któremu możemy podejrzeć co jest w archiwum i nawet wypakować potrzebne nam pliki.
Czekam na jakiekolwiek sugestie jak ugryźć ten problem.