Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wstawienie gazu do Forda Focusa 1,8

21 Gru 2004 11:35 1741 3
  • Poziom 2  
    Czy ktoś może mi podpowiedzieć odnośnie wstawienia gazu do Focusz 1,8 z 2000r. produkcji. Słyszałemże do silników 1,6 nie jest polecany. Nie wiem jak jest z silnikiem 1,8. Proszę o porady z góry dziekuję.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    jako do.swiadczony serwisant odradzm całkiem klientom gaz, to jest wogole szkodliwe dla silnika , no chyba ze ta marka samochodu to " słożbowy ":)
    silniki po 2/3 latach do remontu, a po drugie to juz sie nieopłaca , podnosza akcyze i zrównaja z ropą
    powiem tylko tyle , że niekaleczyłbym tym tego auta lepiej sprzedać i kupić disla
    1. ze by założyć gaz dobry trzeba dać 4000/5000 tys bo byle shit to wszedzie mozna ale potem więcej kosztuje serwis niz to warte i plucie sobie na buty, zreszta poczytaj posty o tanich instalacjach za 2000/3000 tys
    2.po drugie fordy wogóle nielubią gazu tylko te starsze gaźnikowe
    3.zanim to zrobis zpolicz sobie koszty i za ile ci sie to zwróci i czy to ma sens
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Kiper ma racje. Przelicz. A fordy nie są najlepszą marką do gazu. Gniazda z węglików spiekanych na gazie wytrzymują kilkadziesiąt tys. km i REYMONT
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Zrobiłem na 2 gen Forda Focusa 1,6 16 v FYDA.Porcelana,węgliki spiekane nie wiem co jeszcze. W tej chwili ma 70tyś,śmiga dalej ,nie wiem o co chodzi,też myślałem że wyjara.