Instaluję GG, próbuję dodać nowego urzytkownika, podaję swoje dane, hasło itp., Klikam przycisk "zarejestruj" i wyskakuje: nie możesz się teraz połączyć, spróbuj później; czy coś takiego. Tlen mi działa. Myślałem, że chodzi o coś z firewallem na serwerze, ale mój qmpel z LANu kożysta z GG bez problemów. Co się dziej?