witam mam problem bo zginęły mi nie wiem sam kiedy swiatła mijania. postojowe sa i drogowych tez nie ma chyba ze przełacznikiem pocziagne do siebie to działaja a jak przełacze to nie działaja tylko postojowe a bedzpieczniki sprawdzałem i wszystkie sa ok. co może byc przyczyną prosze o pomoc z góry dziękuje