Czy istnieje jakiś sposób, aby dostać adres aktualnej komórki. Tzn. chodzi mi o to, żeby w komórce A1 było wpisane A1, w B2 B2 itd. Czy istnieje jakaś zmienna, która po przechowuje?
Próbuję w ten sposób rozwiązać następujący problem:
Mam tabelkę, w której niektóre kolumny i wiersze są sumami pozostałych i one są chronione, a ja nie znam hasła. Dzielą one tabelę na szereg mniejszych tabelek. Ja chciałbym wypełnić jakoś automatycznie całą tabelkę analogicznymi danymi typu
=SUMA('Arkusz1:Arkusz2'!B2) - tak wypełniam komórkę B2. Nie mogę tak sobie po prostu rozciągnąć i zrobić autouzupełniania, bo psują mi to te komórki chronione.
Próbuję w ten sposób rozwiązać następujący problem:
Mam tabelkę, w której niektóre kolumny i wiersze są sumami pozostałych i one są chronione, a ja nie znam hasła. Dzielą one tabelę na szereg mniejszych tabelek. Ja chciałbym wypełnić jakoś automatycznie całą tabelkę analogicznymi danymi typu
=SUMA('Arkusz1:Arkusz2'!B2) - tak wypełniam komórkę B2. Nie mogę tak sobie po prostu rozciągnąć i zrobić autouzupełniania, bo psują mi to te komórki chronione.