Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FERGUSON ARIVA 120 COMBO >Kanały FTA + DVB-T

mrdaro05 09 Lut 2012 12:02 3986 3
  • #1 09 Lut 2012 12:02
    mrdaro05
    Poziom 7  

Koledzy nie chce się wiązać abonamentem i myśle o kupnie Fergusona Arivy 120 Combo
    http://allegro.pl/ferguson-ariva-120-combo-hdtv-pvr-usb-dvb-t-mpeg-4-i2107111723.html

Do DVB-T i kanałów FTA z HotBirta chciałbym jeszcze kanały z Astry (założenie zeza) --- Jes to możliwe?? Dekoder odtworzy 2 satelity?? (obecny co mam to nie ma takiej możliwośći)

Dodam ze nie jestem jakimś fanem filmów czy sportu ale od ŚWIĘTA mógłbym wykupić jakiś abonament (karte). I moje pytanie jakie karty polskich platform obsługuje ten dekoder???

I tak na koniec może ktoś tak ma zrobione u siebie i się podzieli spostrzeżeniami np. ile łącznie kanałów >no i czy się to OPŁACA??<

A może lepiej wziąść pakiet mini w Polsacie? (interesują mnie podstawowe kanały i wiecej nie mam zamiaru zdziercą płacić)

Proszę doradzcie coś:)

Może niektóre banalne pytania, ale poprostu zielony jestem

0 3
  • #2 09 Lut 2012 14:01
    p3st
    Poziom 24  

mrdaro05 napisał:
    Do DVB-T i kanałów FTA z HotBirta chciałbym jeszcze kanały z Astry (założenie zeza) --- Jes to możliwe?? Dekoder odtworzy 2 satelity?? (obecny co mam to nie ma takiej możliwośći)
    Żaden problem.

mrdaro05 napisał:
    I moje pytanie jakie karty polskich platform obsługuje ten dekoder???
    Cyfra+ i TNK SD.

mrdaro05 napisał:
    I tak na koniec może ktoś tak ma zrobione u siebie i się podzieli spostrzeżeniami np. ile łącznie kanałów >no i czy się to OPŁACA??<
    Lista kanałów naziemnych na www.emitel.pl a satelitarnych na np. www.flysat.com
    Czy się opłaca to sam sobie odpowiedz, Ty płacisz, Ty korzystasz.

0
  • #3 09 Lut 2012 15:37
    mrdaro05
    Poziom 7  

A jeszcze coś:):)

co mi daje w tym tunerze wejście LAN i do czego służy??

no i na różnych forach ludzie piszą cos o jakiś softach i kluczach...
    Po co to?? i w czym to pomaga??

hmm pamiętam ze dawniej się robiło różne rzeczy z ferdkami i co nieco zaświeciło, a teraz w tych czasach i na takich sprzętach jest to możliwe??

Wiadomo nie oczekuje dokładnych instrukcji ale co nieco można wiedzieć:)

Z góry dzięki!!!:):):)

0
  • #4 09 Lut 2012 16:52
    p3st
    Poziom 24  

mrdaro05 napisał:
    co mi daje w tym tunerze wejście LAN i do czego służy??
    Przeczytaj opis tunera i jego jego funkcje. Po podpięciu internetu będzie dostęp do Youtube itp.

mrdaro05 napisał:
    no i na różnych forach ludzie piszą cos o jakiś softach i kluczach...
    Po co to?? i w czym to pomaga??
    W niczym.

mrdaro05 napisał:
    hmm pamiętam ze dawniej się robiło różne rzeczy z ferdkami i co nieco zaświeciło, a teraz w tych czasach i na takich sprzętach jest to możliwe??
    Nie.

0