Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Odbiornik Logitech Unifying

Karaczan 16 Lut 2012 20:05 13287 27
    Karaczan
    Poziom 39  
    Jak w temacie, oryginal zaginal a szkoda kupowac cala nowa myszke z klawiatura ;)
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    dir3ctor
    Poziom 27  
    Dobra rada - napisz do logitecha (byle nie polskiego) że zgubiłeś/zepsułeś USB dongle i za darmo ci przyślą :-)

Sprawdzone, działa :)
    Karaczan
    Poziom 39  
    Faktycznie przysla nowy odbiornik.
    Mozna pisac do Supportu polskiego. Tez wysylaja.
    Wielkie dzieki za informacje ze tak mozna! ;)
    krismalinowski
    Poziom 23  
    Również to potwierdzam, dzięki informacji od kolegi dir3ctor nadajnik już jedzie do mnie :D.
    Proszę zwrócić uwagę na daty ze screenów, jak dotąd jest to dla mnie jedyna firma która w tak wspaniały sposób podchodzi do swoich klientów.

kitor
    Poziom 34  
    Ciekawe - jak miałem takie zapotrzebowanie do Vx Revo to nawet nie raczyli odpisać.
    krismalinowski
    Poziom 23  
    Nie wiem kitor dlaczego u Ciebie tak wyszło ale ja jestem bardzo zadowolony z ich podejścia do mojej sprawy.
    Sprawdzałem, już jedzie :).

Acha, aby napisać do nich musiałem założyć konto, okazało się że jestem już zarejestrowany (nawet nie pamiętałem o tym), po przypomnieniu hasła na maila i zalogowaniu się okazało się że rejestrowałem u nich swoje dwa produkty które kupiłem w 2008 roku.
    Może dlatego mnie tak fajnie potraktowali.
    Karaczan
    Poziom 39  
    Ja mimo ze od dawna mam produkty rozne Logitecha to nie bylem nigdy tam zarejestrowany.
    Dopiero teraz zalozylem konto, podalem nr seryjne (widocznie na ich podstawie jakos moze wiedza jak "swiezy" jest sprzet) i odpowiedz dostalem bardzo szybko ze wysla mi nowy odbiornik.
    Napisalem do nich w sobote a w poniedzialek ok 12 juz mi odpisali zebym potwierdzil dane do wysylki (wiadomo, w weekend pewnie support nie dziala). Wiec naprawde bardzo szybko i fachowo obsluguja klienta.
    kitor moze pisales do polskiego oddzialu jakis czas temu, a w miedzyczasie podniesli standard obslugi na nasz piekny zacofany rynek.
    Bo kolega dir3ctor napisal zeby przypadkiem nie pisac do polskiego oddzialu (bo pewnie oleja sprawe).
    Teraz juz wiem ze jednak Logitech jest nadal dobra i porzadna firma, i jak widac nie olewa klientow, nawet na takich rynkach "3ciego swiata" jakim jest Polska ;)

EDIT:
    Wlasnie dostalem maila ze przesylka zostala nadana kurierowi.
    Wysylaja UPS'em, z Holandii ;)
    Wiec jest niezle, wycieczka tego odbiorniczka pewnie troche kosztuje.
    krismalinowski
    Poziom 23  
    A ja dzisiaj odebrałem już nadajniczek, myszka pięknie śmiga :D .
    Jak fajnie że jej nie sprzedałem :D.
    Chylę czoła Logitechowi :!:
    kitor
    Poziom 34  
    Karaczan - chyba masz rację, po tym poście napisałem jeszcze raz, niestety odbiornika już nie mieli (Vx revolution), dali za to rabat 35% na sklep.
    pablopavo92
    Poziom 9  
    ja pisalem w sprawie kupna ekraniku do logitech g15 [klawiatura] powiedzieli ze niestety na serwisie tego nie posiadaja[co jest zrozumiale-klawiatura spory czas juz nie jest produkowana], ale też otrzymalem 35% rabatu. Nie wiem jak wy ale ja te firme po prostu chyba zaczynam kochac. Z takim podejsciem kupili mnie jako marnego, ale jednak klienta.
    mkowalski91
    Poziom 2  
    Wysyłają potwierdzam
    Zdecydowanie Logitech warty jest swojej ceny!
    mkowalski91
    Poziom 2  
    Logitech kolejny raz pozytywnie mnie zaskakuje. Znajomy ma myszkę bez loga Unifying stanowi więc to pewien problem w doborze nadajnika, Logitech jednak nie zostawia takich klientów na pastwę losu.

Po raz kolejny potwierdzają, że zasługują na palmę pierwszeństwa w swojej branży
    tuvok1
    Poziom 11  
    Ja mam trochę inne zdanie.
    Chciałem mieć zapasowy, (na czarną godzinę), niestety kazali wysłać zestaw klawiatura+mysz. Co mnie nie urządza. Ale co do firmy, to naprawdę są świetnej jakości. Mysz i klawiatura z 2003 roku działa po dziś dzień bezawaryjnie.
    Ale chętnie bym kupił sam odbiornik Unifying, ale nie na stronie Logitech, bo przewyższa cenę nowej myszki.
    Gdzie w Krakowie, lub okolicach można kupić.
    Z góry dziękuje,
    Paweł
    izysia
    Poziom 10  
    tuvok1 napisał:
    Chciałem mieć zapasowy, (na czarną godzinę), niestety kazali wysłać zestaw klawiatura+mysz. Co mnie nie urządza. Ale co do firmy, to naprawdę są świetnej jakości. Mysz i klawiatura z 2003 roku działa po dziś dzień bezawaryjnie.
    Ale chętnie bym kupił sam odbiornik Unifying, ale nie na stronie Logitech, bo przewyższa cenę nowej myszki.
    Z góry dziękuje,
    Paweł

napisz na Pomoc Techniczna Logitecha, ze stary nie jest rozpoznawany przez OS i testowales na 2 kompach - jest to samo; dostaniesz odbiornik bezplatnie UPS-em:)
    bmserwis
    Poziom 36  
    tuvok1 napisał:
    Z góry dziękuje,
    Paweł

Typowe polskie podejście, niedługo każdy będzie sobie zamawiał zapasowy na czarną godzinę i w końcu tak jak z samplami do PL przestaną wysyłać... To nie jest oferta gratisowych nadajników, a dobra wola producenta który w razie awarii nie każe odsyłać sobie uszkodzonego nadajnika, a licząc na uczciwość klienta wysyła nowy.
    tuvok1
    Poziom 11  
    Małe sprostowanie.
    1. Nie chciałem za darmo, chciałem kupić, ale jest ciężko dostać w lokalnej sprzedaży detalicznej. Mało tego, kupiłem kolejną najtańszą mysz Logitech M185. Niestety jest to Nano Receiver, i nie podejdzie do zestawu MK 520.
    2. Nie ma sprzętu niezawodnego, choć jeszcze nigdy, bo aż od 2003 roku nie miałem żadnych problemów z marką Logitech.
    3. Odbiornik jest mały = łatwo zgubić, lub utracić przypadkowo np. w serwisie.
    4. Nie lubię określeń porównawczych "Typowo Polskie podejście". Wiem z własnego doświadczenia że nic nie ma za darmo, i wiem co to jest zapracować na coś. A zestaw do najtańszych nie należy, ale warty swoich pieniędzy.
    Tyle, i dziękuje bardzo za poradę.
    izysia
    Poziom 10  
    W sprzedaży w Polsce nie ma odbiorników, bo żadnemu ze sklepów po prostu się nie chce tym handlować. Nie chce się też tym handlować serwisowi autoryzowanemu FixIt.

Normalnie można kupić w Logitech Parts Store http://www.logitech.com/en-gb/promotions/487 , ale niestety - z przesyłką koszt odbiornika przewyższa koszt nowej myszy. Dlatego Logitech wysyła za darmo - i nie ma nic w tym złego.

Poza tym sprawdź, czy Twoja M185 nie ma znaczka Unifyinga na spodzie, bo wtedy będzie Unifying-ready i można ją z Unifyingiem sparować.
    bmserwis
    Poziom 36  
    Czytaj ze zrozumieniem, zamieściłem link do zagranicznego forum to, że coś jest "Ready" nie oznacza, że nie potrzebuje dodatkowego osprzętu.

Dodano po 2 [sekundy]:

Czytaj ze zrozumieniem, zamieściłem link do zagranicznego forum to, że coś jest "Ready" nie oznacza, że nie potrzebuje dodatkowego osprzętu.
    izysia
    Poziom 10  
    bmserwis napisał:

Dodano po 2 [sekundy]:

link nie idzie do forum niestety, a Ready oznacza, że oryginalnie przy zakupie mysz była na zwykłym Nano, ale jest możliwość sparowania urządzenia z odbiornikiem Unifying. Kolega mówił, że nie może myszy pod klawiaturę podpiąć - moim zdaniem może.
    tuvok1
    Poziom 11  
    Witam,
    Mój problem rozwiązany. Firma Logitech przysłała mi odbiornik Unifying. A posiadanie dodatkowej, i to kupionej w tym celu myszki zawsze się kiedyś przyda. Idealna będzie do Acera Travel Mate 2000, który dzięki poradą z Elektrody nabrał nowegoi życia.
    Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc, i bezcenne rady.
    Ponad to stwierdziłem że większość produktów z NanoReceiver będzie działać z Unifying, choćby M185.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    sworek666
    Poziom 2  
    Mógłby ktoś napisać krok po kroku jak wysłać wiadomość do tego supportu? :)
    sworek666
    Poziom 2  
    O dzięki, już mi dali odp i każą podać pełen adres, czyli mam im wysłać mój adres zamieszkania tak? I to wysłać w odpowiedzi mailem? :) Ciemny jestem w tych sprawach dlatego pytam o wszystko.
    tuvok1
    Poziom 11  
    Witam,
    Tak, wystarczy podać swój adres do wysyłki.
    PMark
    Poziom 12  
    Niestety skończyło się. Radzą szukać używanego odbiornika na aukcjach internetowych :(