Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kraków i regeneracja głośników

28 Gru 2004 10:05 6763 5
  • Poziom 11  
    Hello!

Przejrzalem chyba juz pol netu :) i cala Panorame Firm. Czy w Krakowie nie ma jakiegos punktu ktory zregeneruje mi glosniki... Kontaktowalem sie z forma w Olkuszu ale tam trzeba 2 tygodnie. Jezeli ktos zna sie na tym badz zna jaka firme to bardzo prosze o jakies info bede bardzo wdzieczny.
  • Spec od akustyki
    Chlopie jedz na gielde rtv na balickiej ludzi co to robia od groma... jezeli nie pasuje ci sie umawiac na gieldzie z to wez sobie od ktoregos adres
  • Poziom 11  
    Wlasnie dlatego zawracam tutaj glowe ze kontaktowalem sie z nimi i termin mi powiedzial ze maja dopiero na 10 stycznia. A chcialem jeszcze jakos zregenerowac ten glosnik przed sylwestrem dlatego pytam sie czy ktos nie robi tego w Krakowie bo z checia bym skorzystal z jego uslug, oczywiscie odplatnie. Chcialbym miec to zrobione porzadnie. Dlatego zapytalem tutaj bo widze sporo osob dyskutowalo w roznych tematach wiec wydaje mi sie ze sa ludzie ze sporym doswiadczeniem.
  • Spec od akustyki
    Niestety juz nie przebywam w krakowie od pol roku bo bym ci zrobil ...... czasem mozna bylo sie umowic jak chodzilo o glosniki tonsila ze zostawialo sie stary a bralo takie co oni mieli do sprzedarzy poregeneracyjne wiec bylo na miejscu
  • Poziom 22  
    co prawda to nie krakow tylko wieliczka wiec powinienes sobie poradzic.
    gość naprawia głośniki i nie słszałem zeby ktos na niego narzekał
    jego numer to (12)288-13-35
  • Poziom 11  
    Dziekuje za pomoc.
    Ja znalazlem bardzo milego i wygladajace na fachowca pana na ulicy Daszynskiego.
    Podaje numer 421 17 22
    Moze komus sie przyda. Oddalem dzisiaj swoje 4 glosniczki do regeneracji. Jak zrobi to wam powiem jaka jest jakos wykonania plus jak graja