Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson xperia x8 hasło użytkownika reset

volksjet 21 Lut 2012 23:29 11305 4
  • #1 21 Lut 2012 23:29
    volksjet
    Poziom 13  

Witam problem następujący.
    Sony Ericsson experia x8 posiada hasło i telefon jest zablokowany. Telefon kupiony na eBayu wiec z legalnego źródła. Nie jest wykrywany przez komputer. Po wpięciu kabla tylko ładuje i nic więcej . Telefon można włączyć i wyłączyć ale po włączeniu powiadomienie ze 20 razy został wpisany niepoprawny kod i pytanie zabezpieczające.

Co zrobić żeby przywrócić ustawienia fabryczne. Hard reset nie działa tzn lewy klawisz i prawy klawisz wciesnięty później power nic sie nie dzieje. Kiedy zwolnię któryś z klawiszy telefon uruchamia się normalnie. Jak to ogryźć?

• #2 22 Lut 2012 00:31
    rekordgsm
    Poziom 31  

Żeby zresetować kod we własnym zakresie, musisz wgrać od nowa softa, ewentualnie serwis i reset kodu boxem.

• #3 23 Lut 2012 14:01
    volksjet
    Poziom 13  

Zgadza sie ale jak wgrać soft skoro po podpięciu telefonu do kompa nie wykrywa go wogóle. Myślę ze setool tez tu nic nie zdziała. Gniazdo usb wygląda na sprawne po podpięciu ładuje telefon.

• #4 23 Lut 2012 21:51
    rekordgsm
    Poziom 31  

Podłącz kabel, wyciągnij baterię, wciśnij BACK i włóż baterię.

• #5 24 Lut 2012 11:58
    volksjet
    Poziom 13  

Niestety to również nie działa,myślę ze uszkodzona może być płyta główna ponieważ grzeje się troszkę. Gdzieś musi być zwarcie i może dlatego nie wykrywa telefonu.Dodam tez ze telefon już umyłem iso propanolem w sprayu ponieważ myślałem ze gdzieś zawilgocony jest ale to również nie dało to efektu.
    Dodam również ze próbowałem 3 rożne kabelki i nic. Sterowniki zainstalowane. Sprawdzane również na drugim komputerze.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME