pierwszy bluescreen mowi o tym ze windows nie moze uzyskac dostempu do pliku stronicowania jak i widac ze cos nie tak z dyskiem proponuje sprawdzic ci dobrze dopasowany plik stronicowania do rzeczywsitej pamieci ram w komputerze oraz przeskanowac dysk hdd regeneratorem i upewnij sie czy masz wszystkie sterowniki zaisntalowane tak jak nalezy i co najwazniejsze czy sa od tego dysku ktory posiadasz , zas drugi blue screen mowi o nieprawidlowym obszarze pamieci
wskazówki :
Mój komputer -> właściwosci -> zaawansowane-> wydajnosc - > zaawansowane
tam bedzie pamiec wirualna podaj jaki masz ram i jaka pamiec wirtualna jest ustawiona
przy starcie systemu uzyj opcji "ostatnia znana dobra konfiguracja"
upewnij sie czy w menadzerze urzadzen nie masz zadnych zóltych trojkatow z wykrzyknikiem w srodku - sygnalizuje to brak sterownika lub nie wlaciwy sterownik sprzetowy co tez prowadzi do takich sygnalizacji
uzyj w wierszu polecenia komendy chkdsk / f
przeskanuj komputer antyvirem aczkolwiek ta rada bardzo watpie aby pomogla bo tutaj nie stawial bym na wirusa
byc moze pamiec do wymiany, jesli masz dwie kosci to moze wystarczy tylko zrezygnowac z jednej. Zaznaczam abys jednak pobawil sie z plikami stronicowania bo pamiec wirtualna jest za niska tak jak i dysk byc moze nabawil sie badsektorow albo po prostu brak mu sterownika z tego co mowia te kochane niebieskie obrazki
Pozdrawiam
Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! 3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]