Witam, Panowie/Panie mam problem z chłodziarko-zamrażarką Elektrolux, nie wiem czy dobrze wpisałem model w tytule, ale tylko coś takiego znalazłem na tyle lodówki. Problem polega na tym, że przestała chłodzić chłodziarka. Zamrażalnik działa jak należy, słychać kompresor z tyłu, a chłodziarka nie chłodzi. Proszę o sugestie co może być nie tak. Za wszelką pomoc z góry dziękuję