Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

upgrade do i3 2120 czy xbox 360 do gier

pawel2202 10 Mar 2012 09:15 429 0
  • #1 10 Mar 2012 09:15
    pawel2202
    Poziom 11  

Witam!
    Z góry przepraszam jeśli zamieściłem temat nie w tym dziale. Otóż zastanawiam się nad sprzętem do gier w przyszłości. Budżet mi pozwala na dwie opcje, pierwsza to upgrade z athlon'u 5000+ na i3 2120, w tym zatrzymuje jedynie karte graficzną gf 8800gt. Tylko zastanawia mnie na ile ten config wystarczy na najnowsze gry. Oczywiście zmiana by była na jakąś lepszą kartę w późniejszym czasie. Z drugiej strony zastanawiam cię nad xbox'em 360 który pod względem wygody przewyższa gry. Mianowice chodzi o to, że kupując gre nie muszę się martwić o to czy gra nie będzie mi cięła, nie trzeba się bawić z żadnymi patchami i innymi steam'ami, orgin'ami itp. Tylko nie daje mi spokoju to jak długo będa na tę konsole wydawane najnowsze gry. Wiadomo już, że przyszły medal of honor został zapowiedziany również na xbox'a, ale za jakieś 2 lata kiedy zadebiutuje next gen zastanawia mnie właśnie to czy będą jeszcze w ogóle wydawane na te konsolę gry. Nasuwa się właśnie najważniejsze pytanie która inwestycja bardziej się opłaca czy modernizacja z athlon 5000+ na i3 2120 i późniejsza zmiana grafiki i procesora np. i5 2300 czy może opłaca sie jeszcze kupować konsole. Dodam jeszcze, że lubie sobie pograć w multi np. w battlefield bad company 2, niestety na niskich detalach i wysokiej rozdzielczości (nie w hd) ping mam średnio 180, grac się w tedy da tyle, że w niektórych sytuacjach widoczny jest spadek fsp. Mam jeszcze jedno pytanie, czy kupując np. używaną gre na xbox'a jest nadal możliwośc grania w multi?
    Pozdrawiam!

0 0
  Szukaj w 5mln produktów