logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Trak GPS-515: Jak ustabilizować sygnał GPS?

DTXK 11 Mar 2012 18:24 3181 1
REKLAMA
  • #1 10663931
    DTXK
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 3
    Witam,
    mam nawigację Trak GPS-515 problem polega na tym że:
    Po włączeniu nawigacji i wybraniu opcji GPS załącza się mapa, ale pojawia się okno "szukam sygnału GPS" szuka go ok. 5 minut po czym znajduje połączenie na 2s i znów się traci.
    Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne jednak to nie pomogło.
    Dane:
    AutoMapa wersja:6.5.0(1059)
    Mapa:Polska 1004

    Licencja Trak
    oprogramowanie:
    2003-2010 Aqurat
    Dane Map:
    2003-2010 Geosystems Polska
    Proszę o pomoc.

    Pozdro.
    DTXK
  • REKLAMA
  • #2 10666604
    DTXK
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 3
    Problem rozwiązany pomogło skonfigurowanie GPS,
    jednak jak już znajdzie sygnał to się wiesza i nie da się nic zrobić oprócz wyłączenia.
    Zna ktoś przyczynę ??
    pozdro
    DTXK
REKLAMA