Witam,
mam nawigację Trak GPS-515 problem polega na tym że:
Po włączeniu nawigacji i wybraniu opcji GPS załącza się mapa, ale pojawia się okno "szukam sygnału GPS" szuka go ok. 5 minut po czym znajduje połączenie na 2s i znów się traci.
Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne jednak to nie pomogło.
Dane:
AutoMapa wersja:6.5.0(1059)
Mapa:Polska 1004
Licencja Trak
oprogramowanie:
2003-2010 Aqurat
Dane Map:
2003-2010 Geosystems Polska
Proszę o pomoc.
Pozdro.
DTXK
mam nawigację Trak GPS-515 problem polega na tym że:
Po włączeniu nawigacji i wybraniu opcji GPS załącza się mapa, ale pojawia się okno "szukam sygnału GPS" szuka go ok. 5 minut po czym znajduje połączenie na 2s i znów się traci.
Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne jednak to nie pomogło.
Dane:
AutoMapa wersja:6.5.0(1059)
Mapa:Polska 1004
Licencja Trak
oprogramowanie:
2003-2010 Aqurat
Dane Map:
2003-2010 Geosystems Polska
Proszę o pomoc.
Pozdro.
DTXK