Mam problem z pralką Gracja PDG 585, przestała się odzywać. Nie skończyła prac i zostawiła wodę. Wodę udało mi się wypompować przekręcając lekko pokrętło programatora. W ten sam sposób udaje się włączyć wirowanie i grzanie wody, ale nie chce kręcić bęben jak przy praniu. Mam wrażenie ze to ten nieszczęsny P124, ale czy tylko?
Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź
Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź