witam,
mam mały problem, postanowiłem dziś zaktualizować sobie soft w swoim TV,
posiadałem soft 3.14, który wgrałem po kupnie tego TV w celu odblokowania USB, wgrywany soft to 3.28 ze stronki http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/Firmware_versions_history_%28Saturn_6_models%29
Miał być lepszy soft, a jest czarny ekran.
TV soft na USB wykrył automatycznie, przeprowadził aktualizację do 100%, po czym się uruchomił ponownie, z tym że już jako czarny ekran. Pilot i przyciski na TV nie działają, po włączeniu kabla zasilającego, TV włącza się automatycznie, pojawia się czarny ale podświetlony ekran, po czym gaśnie podświetlenie. TV cały czas jest włączony.
TV nie wykrywa z automatu innych softów z USB.
Wyłączenia zasilania na dłużej nie skutkuje.
Jeśli ktoś ma inne pomysły, albo wie jak naprawić problem, bardzo proszę o radę...
mam mały problem, postanowiłem dziś zaktualizować sobie soft w swoim TV,
posiadałem soft 3.14, który wgrałem po kupnie tego TV w celu odblokowania USB, wgrywany soft to 3.28 ze stronki http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/Firmware_versions_history_%28Saturn_6_models%29
Miał być lepszy soft, a jest czarny ekran.
TV soft na USB wykrył automatycznie, przeprowadził aktualizację do 100%, po czym się uruchomił ponownie, z tym że już jako czarny ekran. Pilot i przyciski na TV nie działają, po włączeniu kabla zasilającego, TV włącza się automatycznie, pojawia się czarny ale podświetlony ekran, po czym gaśnie podświetlenie. TV cały czas jest włączony.
TV nie wykrywa z automatu innych softów z USB.
Wyłączenia zasilania na dłużej nie skutkuje.
Jeśli ktoś ma inne pomysły, albo wie jak naprawić problem, bardzo proszę o radę...