Prawdopodobnie podczas prania otworzyły się drzwiczki od bębna. Bębnem nie idzie w ogóle w jakikolwiek sposób ruszyć. W jaki sposób mogę obrócić bęben, lub otworzyć drzwiczki?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam