logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie czujników ciśnienia do Atmega dla prędkościomierza IAS

sq1gqp 09 Kwi 2012 07:33 831 0
REKLAMA
  • #1 10773538
    sq1gqp
    Poziom 23  
    Posty: 878
    Ocena: 43
    Witam, czy ktoś spotkał się z tematem podłączenia czujników ciśnienia do atmegi?
    Zastanawiam się nad skonstruowaniem elektronicznego prędkościomierza airspeed z możliwością zaprogramowania alarmów. Powinien on mieć dwa czujniki - ciśnienie statyczne i dynamiczne i na podstawie różnic obliczać prędkość przepływu powietrza.
    Może jest dostępny jakiś kit nadający się do przeprogramowania pod ten cel, jak odbywa się obsługa takich czujników? Jaki czujnik najlepiej wybrać?
  • REKLAMA
REKLAMA