Witam, czy ktoś spotkał się z tematem podłączenia czujników ciśnienia do atmegi?
Zastanawiam się nad skonstruowaniem elektronicznego prędkościomierza airspeed z możliwością zaprogramowania alarmów. Powinien on mieć dwa czujniki - ciśnienie statyczne i dynamiczne i na podstawie różnic obliczać prędkość przepływu powietrza.
Może jest dostępny jakiś kit nadający się do przeprogramowania pod ten cel, jak odbywa się obsługa takich czujników? Jaki czujnik najlepiej wybrać?
Zastanawiam się nad skonstruowaniem elektronicznego prędkościomierza airspeed z możliwością zaprogramowania alarmów. Powinien on mieć dwa czujniki - ciśnienie statyczne i dynamiczne i na podstawie różnic obliczać prędkość przepływu powietrza.
Może jest dostępny jakiś kit nadający się do przeprogramowania pod ten cel, jak odbywa się obsługa takich czujników? Jaki czujnik najlepiej wybrać?