Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor gry,praca 27" czy 24"

EXEN___ 14 Kwi 2012 13:49 803 1
  • #1 14 Kwi 2012 13:49
    EXEN___
    Poziom 10  

Witam serdecznie wszystkich na forum, chciałbym zasięgnąć porady forumowiczów na temat zakupu monitora do zastosowań 50% rozrywka film i gry oraz 50% praca trochę adobe illustrator, word, poczta itp.

Nie jestem grafikiem, ale czasami zdarza się coś pobawić w photoshopie

Na początku postawiłem na wielkość obszaru roboczego oraz na model Iiamy 27" chodzi mi o modele które mają możliwość regulacji wysokości podstawy.
    Później zastanawiałem się nad 24" z Pivotem, kombinuje, czytam różne fora i nie mogę się zdecydować. Swojego czasu bardzo podoba mi się kombinacja 2 monitorów bardzo proszę o pomoc w wyborze jaka wielkość matrycy, rodzaj matrycy czy może kombinacja 2-monitorowa a jeśli tak to jakie. Może jakaś podpowiedź modelu na matrycy IPS co nie wypala oczu po ciemku.

Chciałbym dodać iż miałem na testy model monitora DELL 24" U2410 piękny design matryca IPS kolory super format 16:10 ale co z tego gdyż pracuje czy gram tylko w nocy wtedy mam czas na to, a nie lubię pracować/grać przy zapalonym świetle ...monitor wypala oczy nawet przy 10% jasności poprostu nie da się pracować chyba że w masce spawalniczej dlatego oddałem ten egzemplarz.

Z wyrazami szacunku Tomek

0 1
  • #2 14 Kwi 2012 16:05
    452387
    Użytkownik usunął konto