Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SPRINTER W906 '07 - schemat skrzynki bezpieczników

15 Kwi 2012 18:16 37196 10
  • Poziom 2  
    Witam. Szukam schematu skrzynek bezpieczników. Miałem podobno razem z samochodem ale nigdy go nie widziałem :). Prosze o pomoc bo jest tu trochę ty bezpieczników i ciężko mi się w tym połapać. Nie świeci mi przó obrysówek ( na sypialni i na kontenerze z lewej strony - przód ). Patrzyłem już po kablach ale wszystko tak zabudowane że ciężko sprawdzić każdy cm kabli. Z góry dzięki za ratunek :)
  • Spec od Mercedesów
    A co to dla Ciebie jest schemat? Bo dla mnie to rysunek połączeń i elementów WEWNĄTRZ - tak jak np. schemat telewizora. Tak więc nie wydaje mi się, żeby schemat połączeń wewnątrz skrzynki bezpieczników w czymkolwiek Ci pomógł...
  • Poziom 2  
    Konkretnie chodzi mi o schemat rozmieszczenia bezpieczników i który za co odpowiada. Może nie dokładnie tro sformułowałem przy zadawaniu pytania.
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    Mam taki opis- jest duży i w obcych językach :)
    Na początek Ci powiem, że nie ma tam bezpieczników od oświetlenia zewnętrznego - bo te obwody zabezpieczane są przez bezpieczniki elektroniczne. Z tego co piszesz to rozumiem że padły światła na kontenerze (na zabudowie). Skoro jest to kontener dołożony poza fabryką, to najpewniej ugniło połączenie w miejscu gdzie instalacja kontenera została wpięta w oryginalną instalację ramy auta. W sumie robota nie jest skomplikowana: znaleźć to miejsce i odwinąć izolację. Resztę będzie widać ;)
  • Poziom 2  
    A mógłbym dostać od Ciebie taki opis ??. Może być w obcym języku, poradzę Sobie. I dzięki za pomoc
  • Poziom 20  
    Dzięki Gerri. Przydało się
  • Poziom 1  
    Witam,
    koledzy który z bezpieczników odpowiada za światła przeciwmgielne?
  • Poziom 12  
    Mi cos zjada prad :( POMOCY
  • Spec od Mercedesów
    Prawdę mówiąc, to nie bardzo widzę związek twojego zapytania z rozmieszczeniem bezpieczników w skrzynce. Robisz bałagan.
    mcgusto napisał:
    POMOCY

Tzn. czego się spodziewasz? Że ktoś to naprawi za ciebie? Cokolwiek zrobiłeś w tym kierunku, czy tylko postanowiłeś się wyżalić na forum? Skąd wiesz, że coś zjada prąd? A może to tylko padnięty akumulator? Jeżeli to sprawdziłeś - to czemu nie napiszesz - tylko każesz się domyślać? Tematów o metodyce diagnostyki w przypadku ucieczki prądu jest na forum sporo. Przeczytałeś cokolwiek w temacie? Możemy próbować pomóc, ale nie w sytuacji jak będziesz siedzieć z założonymi rękami.