Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Formularz php na stronie html

quad991 19 Kwi 2012 12:11 2095 3
  • #1 19 Kwi 2012 12:11
    quad991
    Poziom 7  

Witam serdecznie. Jestem poczatkujący w programowaniu i mam pewien problem a raczej pytanie. Stworzyłem stronę html i chcę po kliknięciu przycisku złóż zamówienie aby na tej samej stronie wyświetlał mi się formularz php... jak to zrobic? Nie mogę zapisać tej strony w php bo jest ona napisana w html a chce aby formularz znajdował się na tej samej stronie(wszystko bez zmian graficznych itp) POZDRAWIAM

0 3
  • #2 19 Kwi 2012 12:38
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

W czym problem ?
    Przecież masz stronę, a na niej formularz w HTML.
    Formularz ma pole "ACTION", prawda? Tam wpisujesz nazwę skryptu PHP, który chcesz wywołać wraz z danymi z formularza.

Kod: html4strict
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
    Poza tą jedną zmianą nie musisz robić żadnych zmian na stronie.

0
  • #3 19 Kwi 2012 13:05
    quad991
    Poziom 7  

Super o to właśnie mi chodziło dzięki wielkie :) Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie formularz który stworzyłem to formularz zamówienia jakiegoś produktu. Chciałbym się dowiedzieć jak dodawać w formularzu produkty znajdujące się na stronie oraz gdy kupujący wybierze dane produkty aby wszystko podliczył(cena koncowa) i jeśli wybierze opcje przelew to aby na jego email dostarczono nr konta samoczynnie. Nie liczę na gotowca oczywiście, proszę jedynie o pomoc. POZDRAWIAM

0