Witam.Steruje przez uc i tranzystor przekaźnikiem 5V(czerwony okrąg na dole) . Podłączam na wejście stabilizatora(l7805 zaznaczony czerwonym okręgiem prawy górny róg) 12 z zasilacza antenowego i wszystko działa poprawnie. Gdy Podłączyłem akumulator(12V) na wyjściu stabilizatora nacięcie w czasie zaczęło spadać stopniowo do około 3V. I takim sposobem 2 stabilizatory się zepsuły.
JAK TEMU ZAPOBIEC! Proszę o pomoc.Nie jestem pewien czy to wina akumulatora.
Na schemacie pomyliło mi się i trzeba w stabilizatorze zamienić IN z OUT w rzeczywistości podłączyłem poprawnie
JAK TEMU ZAPOBIEC! Proszę o pomoc.Nie jestem pewien czy to wina akumulatora.
Na schemacie pomyliło mi się i trzeba w stabilizatorze zamienić IN z OUT w rzeczywistości podłączyłem poprawnie