witam. Zastanawiam się nad wyborem jakiegoś dobrego kitu wzmacniacza , który ma rezprezentowac w miare przyzwoite parametry. Zapoznalem się z wieloma postami w których narzekacie na firme Jabel .Większość o j35 . Ja wypatrzyłem zestaw j 221 http://www.jabel.com.pl/j_zest/j_221s.htm .Niestety nie wiele o nim wiem , opiszcie może jakieś doświadczenia z nim , prośiłbym o jakiś schemat i ewentualnie propozycje innego zestawu o podobnych parametrach . Cena jest także dla mnie ważna , jabel kosztuje 135 zł. DZiekuje . Pozdrawiam