Witam mam problem posiadam golfa 3 o silniku 1.4 CL benzyna +gaz i przez cały czas chodził normalnie na gazie na benzynie troszkę dziwnie tak jak by się trochę dusił i trzęsło autem przy dodaniu gazu. Pewnego razu przestał w ogule palić na benzynie. Bez różnicy czy zimny silnik czy ciepły . Byłem u mechanika i stwierdził bym wymienił filtr paliwa może to wina tego jest więc wymieniłem. Dalej nic jak nie palił tak dalej nie pali. Odpalam go aktualnie na gazie bo w miarę ciepło jest . Proszę o rozwiązanie zamówiłem pompkę paliwa czy to może być to ? Czy może coś z wtryskiem? Silnik jest na jednopunkcie ? Nie chcę ładować pieniędzy w kolejne części więc proszę o radę .