Witam
Posiadam ekspres DeLonghi BCO 255, który używam bardzo rzadko. Ostatnio "odpaliłem go" i tak: przelewowo kawę robi, ciśnieniowo również, natomiast nie spienia mleka. Po rozgrzaniu (wg procedury) odkręcam powoli dozownik spieniacza i woda leci spod obudowy a nie z końcówki. Przypuszczam, że jest problem z jakimś wężykiem. Czy ma ktoś jakąś instrukcję serwisową?
Posiadam ekspres DeLonghi BCO 255, który używam bardzo rzadko. Ostatnio "odpaliłem go" i tak: przelewowo kawę robi, ciśnieniowo również, natomiast nie spienia mleka. Po rozgrzaniu (wg procedury) odkręcam powoli dozownik spieniacza i woda leci spod obudowy a nie z końcówki. Przypuszczam, że jest problem z jakimś wężykiem. Czy ma ktoś jakąś instrukcję serwisową?
Moderowany przez mrhari:3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, nie będące próbą rozwiązania problemu