logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Kupię] Diody wysokiego napięcia (6 -10kV)

ftb 19 Maj 2012 01:51 1583 4
REKLAMA
  • #1 10912141
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    Poszukuję diod do powielacza WN jak też kondensatory 1 do 2,2 nF na napięcie 6-10kV .Pilne
    Dziękuję.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
  • #2 10912238
    jacekko0
    Poziom 31  
    Posty: 1529
    Pomógł: 145
    Ocena: 245
    Ile tych diod potrzebujesz?
  • REKLAMA
  • #3 10913425
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    Sporo i z 20 by się przydało..ale wezmę ile jest..
  • REKLAMA
  • #4 10919032
    jacekko0
    Poziom 31  
    Posty: 1529
    Pomógł: 145
    Ocena: 245
    Mam 19 szt. BYP350-12K w cenie 1,50 zł/szt +porto.
  • #5 10926035
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    Witam...dzięki za odpowiedź ale prawdopodobnie już będę diody miał.Gdyby jednak okazało się inaczej pozwolę sobie odezwać do kolegi...pozdrawiam stanisław
REKLAMA