Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung led 37-40" do 2000

lar2 19 Maj 2012 20:38 1603 2
  • #1 19 Maj 2012 20:38
    lar2
    Poziom 2  

Witam
    Doradźcie mi bo nie wiem co kupić ale na pewno ma to być LED 37-40" do 2000 zł.
    Więc tak przede wszystkim ma mieć dobrą jakość obrazu ma czytać filmy z napisami z pendrive w formatach avi, mp4, mkv. Fajnie by też było jak by miał internet wifi i przeglądarkę internetową do stron www i youtube.
    Ale uwaga jeżeli miał bym wybierać telewizor za 2000zł z wifi i tą przeglądarką i z nieco gorszą jakością obrazu to wolał bym za te 2000zł mieć lepszą jakość obrazu a nie mieć wifi i youtube!

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? salon, dość duży
    2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 200-250cm
    3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-3
    4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost i z boku
    5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
    6.Jak słońce świeci w pokoju ? mało nasłoneczniony pokój
    7.Jaki masz obecnie telewizor ? plazma 42" panasonic
    8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobrą jakość obrazu... odtwarzanie filmów usb,
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? sd
    10.Jakie urządzenia ? czasem pc,
    11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? ok. 4h
    12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
    13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, sport, dokumentalne
    14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? jeżeli do 2000zl będzie taka opcja ale nie kosztem pogorszenia jakości obrazu to tak
    15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? raczej nie
    16.Preferencje co do marki ? Samsung... LED
    17.Preferencje co do wielkości ? 37-40"
    18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? chińska - słaba jakość wykonania, brzęczące cewki głośniki i inne dźwięki których nie powinno być.
    19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? pół na pół
    20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2tys
    21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie

Modele jakie biorę pod uwagę a właściwie jakie znalazłem na allegro.
    d550 d5000 lub d5500
    eh 5000 5300 5500
    Doradźcie, który będzie najlepszy?

• #2 20 Maj 2012 11:27
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #3 20 Maj 2012 14:15
    lar2
    Poziom 2  

Telewizor ma być do drugiego mieszkania i chce mniejszy bo będę oglądał go siedząc bliżej bo ~250cm a plazmę którą mam oglądam z 350cm wiec wydaje mi się że powinno być ok.
    Z tego co widzę to D5500 jest niestety w cenie 2500zł za 40" a to przekracza mój limit $ wybiorę chyba D5000 bo on kosztuje 2200zł za 40" i tu moje pytanie czy te 2 modele różnią sie od siebie znacznie pod względem jakości obrazu czy funkcji?
    edit. właśnie przeglądałem parametry na stronie samsunga i przy modelu D5000 nie pisze nic o tym czy potrafi odtwarzać filmy o których wspomniałem w pierwszym poście?

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson