Witam,
Jaki koledzy polecili by MOSFET P-Channel z małym napięciem bramki, np. -5V, -3.3V, prąd może byc nawet na poziomie 500mA w obudowie sot223 lub jak na zdjęciu.
Niestety zamieszczam zdjęcie gdyż nie udało mi się znaleźć nazwy tej obudowy. oczywiście tranzystor musi byc dostępny na polskim rynku.
Wielkie dzięki za pomoc bo szukam i szukam i nic, same w obudowach SO8 :/
Jaki koledzy polecili by MOSFET P-Channel z małym napięciem bramki, np. -5V, -3.3V, prąd może byc nawet na poziomie 500mA w obudowie sot223 lub jak na zdjęciu.
Niestety zamieszczam zdjęcie gdyż nie udało mi się znaleźć nazwy tej obudowy. oczywiście tranzystor musi byc dostępny na polskim rynku.
Wielkie dzięki za pomoc bo szukam i szukam i nic, same w obudowach SO8 :/