#1 9936 18 Mar 2002 22:08 aandula aandula Poziom 13 Posty: 74 Pomógł: 1 Ocena: 5 Autor tematu Post #1 9936 18 Mar 2002 22:08 BARDZO proszę o pomoc w znalezieniu driverów do podłączenia do PC multimetru METEX M3860D dzięki Promuję tematy: 25.05.2022 [Sprzedam] Kamera termowizyjna InfiRay T2S+ 256X192
#2 9947 18 Mar 2002 23:10 MarioB MarioB Poziom 16 Posty: 166 Ocena: 5 Pomocny post? (0) Post #2 9947 18 Mar 2002 23:10 Potrzebny ci jakiś programik do ściągania danych. Jakiś freeware znajdziesz np. tu: http://www.uwe-sieber.de/mscope_e.html
#3 11716 03 Kwi 2002 23:26 czeslaw czeslaw Poziom 12 Posty: 52 Pomocny post? (0) Post #3 11716 03 Kwi 2002 23:26 Poszukaj na stronach Metexa, ja kiedyś ściągnąłem od nich.
#4 12321 09 Kwi 2002 20:43 aandula aandula Poziom 13 Posty: 74 Pomógł: 1 Ocena: 5 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 12321 09 Kwi 2002 20:43 witam niestety,na podanych stronach nieznalazłem poszukiwanego programu,może ktoś ma ten program,jest dodawany do każdego metexa wyższej klasy m3660d m3860d Promuję tematy: 25.05.2022 [Sprzedam] Kamera termowizyjna InfiRay T2S+ 256X192
#5 14188 26 Kwi 2002 20:45 czeslaw czeslaw Poziom 12 Posty: 52 Pomocny post? (0) Post #5 14188 26 Kwi 2002 20:45 Jeżeli dalej Cię interesuje mogę przesłać na prv
#6 14371 28 Kwi 2002 22:55 aandula aandula Poziom 13 Posty: 74 Pomógł: 1 Ocena: 5 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 14371 28 Kwi 2002 22:55 oczywiście tak,jeśli możesz przesłać na priva to bardzo proszę i dzięki aandula(_at_)poczta.onet.pl Promuję tematy: 25.05.2022 [Sprzedam] Kamera termowizyjna InfiRay T2S+ 256X192