Witam
Koledzy kupiłem zestaw TNK ze względu na bardzo słaby sygnał telewizji naziemnej. Ustawiłem antenę na zadowalające poziomy sygnałów i jakości po zatwierdzeniu dekoder pobrał sobie nową wersję oprogramowania po czy poinformował że instalacja zakończyła się pomyślnie i mogę korzystać z telewizji satelitarnej od zaraz lub (nie wiem jak to nazwać) zarejestrować kartę. Kliknąłem opcję rejestruj kartę ale po ok 30-40 minutach dalej coś tam rejestrował więc wyszedłem z opcji rejestrowania karty żeby zobaczyć jakie kanały są mozliwe do oglądania. Myślałem że później bez problemu w menu znajdę opcję "zarejestruj kartę" a tu kiszka, nie mogę znaleźć opcji zarejestruj kartę. Dodam że mam kartę TVN telewizja na kartę.
Miałby ktoś pomysł jak zarejestrować tą kartę.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Koledzy kupiłem zestaw TNK ze względu na bardzo słaby sygnał telewizji naziemnej. Ustawiłem antenę na zadowalające poziomy sygnałów i jakości po zatwierdzeniu dekoder pobrał sobie nową wersję oprogramowania po czy poinformował że instalacja zakończyła się pomyślnie i mogę korzystać z telewizji satelitarnej od zaraz lub (nie wiem jak to nazwać) zarejestrować kartę. Kliknąłem opcję rejestruj kartę ale po ok 30-40 minutach dalej coś tam rejestrował więc wyszedłem z opcji rejestrowania karty żeby zobaczyć jakie kanały są mozliwe do oglądania. Myślałem że później bez problemu w menu znajdę opcję "zarejestruj kartę" a tu kiszka, nie mogę znaleźć opcji zarejestruj kartę. Dodam że mam kartę TVN telewizja na kartę.
Miałby ktoś pomysł jak zarejestrować tą kartę.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.