Witam! Czy zachowal ktos jakis arkusz z pytaniami z tego egzaminu? Jezeli tak to bardzo bym prosil o podzielenie sie nim
lub wie na jakiej stronce jest on dostepny. Z gory dziekuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam