Witam, kupiłem na allegro telefon nokie e52, włożyłem kartę Sim i pamięci włączyłem i jest w trybie offline, gdy chcę zmienić to pisze że mam włożyć kartę sim,
wgrałem już nowe oprogramowanie prosto z menu telefonu, robiłem też twardy reset. więc telefon do naprawy.
Nie chce mi się zbytnio chodzić po serwisach gwarancyjnych, i może warto rozebrać telefon i zobaczyć czy moduł SIM jest dobrze wpięty do płyty głównej, tylko tu się boję o gwarancję, czy jak rozbiorę ten telefon to czy jej nie stracę, może ktoś tu jest obcykany w tym temacie i wie co i jak?
wgrałem już nowe oprogramowanie prosto z menu telefonu, robiłem też twardy reset. więc telefon do naprawy.
Nie chce mi się zbytnio chodzić po serwisach gwarancyjnych, i może warto rozebrać telefon i zobaczyć czy moduł SIM jest dobrze wpięty do płyty głównej, tylko tu się boję o gwarancję, czy jak rozbiorę ten telefon to czy jej nie stracę, może ktoś tu jest obcykany w tym temacie i wie co i jak?