logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia E52 - brak wykrywania karty SIM i pamięci, czy rozbiórka wpływa na gwarancję?

darthrivius 21 Cze 2012 23:37 6019 3
REKLAMA
  • #1 11028437
    darthrivius
    Poziom 10  
    Posty: 15
    Witam, kupiłem na allegro telefon nokie e52, włożyłem kartę Sim i pamięci włączyłem i jest w trybie offline, gdy chcę zmienić to pisze że mam włożyć kartę sim,
    wgrałem już nowe oprogramowanie prosto z menu telefonu, robiłem też twardy reset. więc telefon do naprawy.

    Nie chce mi się zbytnio chodzić po serwisach gwarancyjnych, i może warto rozebrać telefon i zobaczyć czy moduł SIM jest dobrze wpięty do płyty głównej, tylko tu się boję o gwarancję, czy jak rozbiorę ten telefon to czy jej nie stracę, może ktoś tu jest obcykany w tym temacie i wie co i jak?
  • REKLAMA
  • #2 11028508
    mundek223
    Poziom 29  
    Posty: 1184
    Pomógł: 121
    Ocena: 102
    Możliwe że coś z taśma jest nie tak albo coś dalej lepiej oddaj na gwarancje tel.
  • REKLAMA
  • #3 11028531
    Pocieszny
    Poziom 38  
    Posty: 5220
    Pomógł: 229
    Ocena: 261
    Czy stracisz gwarancję - to zależy od tego jak rozbierzesz telefon. Jeżeli zostawisz obrobione śrubki, popękane plastiki, odciski paluchów na LCD, to może być lipa. Jaki jest sens grzebania w telefonie z gwarancją? Skoro ją masz to skorzystaj. A nie potem jak sam sobie nie poradzisz z naprawą i zaniesiesz do serwisu to będzie płacz, bo unieważnili za nieautoryzowaną ingerencję.
  • #4 11028757
    grubas
    Poziom 40  
    Posty: 5524
    Pomógł: 647
    Ocena: 552
    W tym modelu często zdarzały mi się wypięte samoistnie tasiemki od czytnika.
    Jeśli taśma jest OK to uszkodzone może być GAZOO lub płyta główna.
REKLAMA