Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny aktywne do 1100 zł szt.

Brydzio12346 27 Jun 2012 23:52 1576 3
 • #1
  Brydzio12346
  Level 20  
  Witam mam wielki dylemat , gdyż nie wiem jakie kolumny z aktywnych i tylko tych wybrać . Na kolumny nie mam dużo pieniędzy , bo dopiero zaczynam grać na imprezach typu osiemnastki,lecia itd ... Jak narazie grałem na pożyczonych . Teraz kiedy dostałem małe dofinasowanie od rodziców mogę coś kupić i tu jest problem ! Jak w temacie mam na wydanie 1100 zł na szt . Moim typem jak narazie są MACKIE THUMP TH 12 , ale czy w tej cenie kupie coś lepszego ? W grudniu przyjdzie czas na basy , lecz narazie będę musiał grać tylko na nadstawkach . Proszę o odp . Z góry dziękuje
 • #2
  krzysiuc
  Level 25  
  A ZAIKS kolega ma opłacony? Co jest źródłem dźwięku, komputer z oryginalną muzyką, czy konsola? Jeśli grasz legalnie to pomożemy, jeśli nie, to wszelkie próby pomocy uważałbym za pomoc szarej strefie i nieuczciwej konkurencji w branży. Na tą chwilę mogę ci tylko powiedzieć, że potrzebujesz kolumn szerokopasmowych i będzie ciężko w tym budżecie coś znaleźć, do tego wypadałoby kupić jeszcze mikser.

  Moderated By adambyw:

  A co to ma do doboru kolumn? Proszę zajmować wyłącznie stanowisko pomagające rozwiązać problem.
  3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.
  3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

 • #3
  wojtas_177
  Level 22  
  Jeśli kolega ma zamiar kupić to tego kolumny basowe, to jestem jak najbardziej za kolumnami aktywnymi na 12''. Mackie są dobrym rozwiązaniem.

  Moderated By dj-MatyAS:


  3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
  Kolejny post pisany niechlujnie, a przez to niezrozumiały.
  Proszę więc o przypomnienie sobie zasad poprawnej pisowni.
  A żeby nic w tym Kolegi nie rozpraszało - udzielam niniejszym miesięcznego urlopu od pisania. Jeśli po powrocie na Forum nadal będzie Kolega tak kaleczył pisownię, przejdę do innych środków zaradczych.