logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć przewody do blokady pralki Ardo TL600?

przemek191272 07 Lip 2012 22:01 1469 3
REKLAMA
  • #1 11082119
    przemek191272
    Poziom 2  
    Posty: 3
    witam,jeżeli ktoś wie,to proszę o pomoc.podłączenie przewodów do blokady,jakie i do jakiego zacisku.jeden brązowy,dwa czarne(jeden jest cienszy)
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 11082285
    rychomuch
    Poziom 29  
    Posty: 973
    Pomógł: 142
    Ocena: 693
    Witam.
    Ten cienki i jeden z czarnych mierząc Voltomierzem ma 230V~.
    Cienki na zacisk opisany literą N ten czarny z 230V ~ na zacisk L następny na zacisk C.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 11082377
    peter falk
    Specjalista AGD
    Posty: 7549
    Pomógł: 1158
    Ocena: 3358
    A przypadkiem nie ma oznaczeń na końcówkach przewodów? Cienki to 11 i idzie na 1 (N) blokady, drugi czarny to 12T i idzie na końcówkę 3 (L) blokady, a brązowy z 3 - wiadomo gdzie :)
  • #4 11085151
    przemek191272
    Poziom 2  
    Posty: 3
    wielkie dzięki za pomoc.pozdrawiam
REKLAMA