Witam.
Posiadam pralke Amica Ecotronic900+. W czasie pracy pralki miga kontrolka ''Gotowa'' przez cały proces prania. A po zakonczeniu prania nadal miga kontrolka ''Gotowa'' oraz zaświeca się kontrolka ''30 st.'' i ''Zimna woda.'' Objawy te nie przeszkadzają w obsłudze pralki, wszytko działa jak przed awarią. Jak pozbyc się niepotrzebnego migania, czy ten kod wskazuje jakąs usterkę i jak ją naprawić?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Posiadam pralke Amica Ecotronic900+. W czasie pracy pralki miga kontrolka ''Gotowa'' przez cały proces prania. A po zakonczeniu prania nadal miga kontrolka ''Gotowa'' oraz zaświeca się kontrolka ''30 st.'' i ''Zimna woda.'' Objawy te nie przeszkadzają w obsłudze pralki, wszytko działa jak przed awarią. Jak pozbyc się niepotrzebnego migania, czy ten kod wskazuje jakąs usterkę i jak ją naprawić?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.