Witam..
Zamierzam zacząc swoją przygode z komputerami apple..
Postanowiłem , że na poczatek zaczne prace na niedrogim sprzęcie typu 3G (monitor) , moze 4G typowa stacjonarna jednostka..
Mimo to przed kupnem chciałem Was zapytać czy owe komputery mają jakieś ograniczenia wzgledem pojemności dysku czy wielkości ramu ? (sprzetowo czy tez systemowo), można do nich włozyć zwykły dysk od PC-ta?
Oraz chciałem się zapytać o krate graficzną - czy tam również mozna włozyć zwykłą PC-towską np geforce 4 na AGP ?
Zamierzam zacząc swoją przygode z komputerami apple..
Postanowiłem , że na poczatek zaczne prace na niedrogim sprzęcie typu 3G (monitor) , moze 4G typowa stacjonarna jednostka..
Mimo to przed kupnem chciałem Was zapytać czy owe komputery mają jakieś ograniczenia wzgledem pojemności dysku czy wielkości ramu ? (sprzetowo czy tez systemowo), można do nich włozyć zwykły dysk od PC-ta?
Oraz chciałem się zapytać o krate graficzną - czy tam również mozna włozyć zwykłą PC-towską np geforce 4 na AGP ?
Konto firmowe: